ФОРУМ ХРИШЋАНСКИ САБОР СРБИЈЕ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ФОРУМ ХРИШЋАНСКИ САБОР СРБИЈЕ

СВРХА ФОРУМА ЈЕ ДА ОКУПИ ПРИСТАЛИЦЕ ПОВРАТКА ХРИШЋАНСКЕ, ПРАВОСЛАВНЕ КРАЉЕВИНЕ СРБИЈЕ И ПРОМОВИСАЊЕ УДРУЖЕЊА ХСС.
 
HomeHome  PortalPortal  ТражиТражи  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 SUNCE CE UGROZITI ZIVOT NA ZEMLjI !

Go down 
АуторПорука
tasha

tasha


Posts : 19
Join date : 16.10.2010

SUNCE CE UGROZITI ZIVOT NA ZEMLjI ! Empty
ПорукаНаслов: SUNCE CE UGROZITI ZIVOT NA ZEMLjI !   SUNCE CE UGROZITI ZIVOT NA ZEMLjI ! EmptyMon Dec 13, 2010 2:33 pm

SUNCE CE UGROZITI ZIVOT NA ZEMLjI ! Promenenasuncu"Postoji opravdani strah od globalne katastrofe 2012 godine, kazu naucnici, zbog anomalnih aktivnosti Sunca, moze doci do zastoja rada svih elektronskih uredjaja na nasoj planeti,sto moze potpuno paralisati ljudski zivot i opstanak.. "



Strucnjaci su izracunali da ce se najjaci poremecaji na Suncu poklopiti sa otvaranjem letnjih Olimpijskih igara u Londonu. Po njima,najvece zracenje Sunceve energije izazvace ostecenje vestackih satelita koji suoko nase Zemlje ,sto ce poremetiti rad elektronskihuredjaja i izazvati kvarove na racunarskim mrezama. Pesimisticke prognoze govore da Svet nece moci da gleda ceremonijalnipocetak letnjih Olimpijskih igara,(zaista katastrofalno,jos od danas trebada se opteretimo time,pa da dve godine brinemo hocemo li imati prilike da pratimo Olimpijadu) jer ce Suncane bure onemoguciti slanje bilo kakvih signala. Astronomi kazu da ce to biti najjace bure u zadnjih 50 godina,tj. da ce Sunce dostici najvisi nivo zracenjaikad zabelezen do tada. Kao vidljivi dokaz poremecajana Suncu javice se na Zemlji polarnasvetlost. Veci deo nase planete je zasticen od bombardovanja cesticama solarnogvetra sopstvenim magnetnim poljem,(utesno zvuci ), ali na polovima tazastita je slaba.Tada moze doci doporemecaja u navigacionim sistemima i postoji mogucnost da neki deo svetanekoliko dana bude odsecen od Interneta.(Strasno!!!) Sunce ima ciklicnu aktivnost, u periodima od 9 do 14 godina .Prethodni plazma poremecaji bili su 2000 godine,ali ne takvog intenziteta. Ocekuje se da ce niz solarnih poremecajabiti jaci od onih iz 1958 godine,kada su polarnu svetlost videli ljudi sa jugaMeksika. Da li ce Sunce ukrasiti samo nebo nad juznom Evropom , i da li ce i Italijani 2012 godine uzivati u polarnoj svetlosti ,ili ce to povuci jos mnogo toga , ostaje nam da docekamo i da otome posle svega pricamo! Cinjenica daje u zadnje vreme doslo do klimatskihpromena, (sto se inace u proslosti desavalo vise puta,i to je sasvim prirodanproces pomeranja magnetnih polova), da su povecane seizmicke aktivnosti-zemljotres u Kini, na Haitiju,budjenje vulkana na Islandu, nedavne vulkanske erupcije na Kamcatki, ali , opet nas smiruju naucnici-ti isti koji sunas dobro isprepadali, govoreci da to nece bitno uticati na nasu planetu i da pretpostavka o velikim kolicinama magme ispod vulkana, nije opasnost za covecanstvo.(Ah…odahnulasam!) Ali ( ja zaista ne znam sta bi bilo da to Ali ne postoji), ipak se ne zna sta je u sredistu zemlje ikakvo je tamo stanje. I onda opet-naucna teorija, koja se bazira na tome da je u sredistu zemlje cvrsto gvozdeno jezgro,koje rotira,i koje je okruzeno magmom,i tek na povrsini je kora od nekih 8 do 75 kilometara , sastavljenihod tektonskih ploca koje plivaju na omotacu.Zemlja ima veliku brzinu okretanja itrosi vise energije nego sto je sama stvara pa se mora energetski dopuniti.Ona je veliki kondenzatorenergije a dodatno se napaja energijom sa Sunca.I onda eto bas to Sunce…. resiloda unisti Zemlju!!!
Kada me tako isprepadaju razne vesti,otkrica,naucna,vazna, ja sednem,kazem u sebi “Pomozi Boze,da li je ovo bas tako? “ i zamislim se…Covek! Bice koje razmislja!!! Ali i prkosi prirodnim zakonima …A onda sesetim da je covek i “ zivotinja “ koja mora ponekad da se laze dabi prezivela.I onda se lazi nemilosrdnokoriste da bi se njima zaglupljivale I kontrolisale mase ,milioni ljudi, jerstrah je strah! A strahom i zastrasivanjem se najbolje manipulise. I tako,na jedan sracunat nacin Vladari iz senke dobiju jedno poslusno stado robova. Na stotine miliona robova…I onda,opet ,kazem sebi, da je to sve bas tako, da postoji takva pretnja zanas svet,za tili cas bi nestale sve nase podele, verske , rasne i ne znam jos koje je sve podele covek izmislio…svi bi u trenutkubili jedno, povezani zeljom za opstankom planete i nas samih.
Dragi moji prijatelji, njimatreba svet bez granica,tj. jedno veliko trziste i to je cilj transnacionalnogkapitala.Trebaju im robovi ispranih mozgova…Ne dajte se,okrenite se sebi,svojojunutrasnjoj istini,vratite veru u sebe, vratite veru u Boga!Vratite veru u ljubav!Probudite se…Priroda nam uzvraca udarce jer mi njoj udarce zadajemo,rekoh vec,covek odavno prkosisvim njenim zakonima,vanzemaljaca mozdaima, mozda nema,ko to zna, ako ih ima nek zive u miru,ono sto sigurno znam jeda ima Nas i da smo potrebni jedni drugima, u svemu, i u dobru, i u zlu.
Назад на врх Go down
 
SUNCE CE UGROZITI ZIVOT NA ZEMLjI !
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
ФОРУМ ХРИШЋАНСКИ САБОР СРБИЈЕ  :: ХРИШЋАНСТВО/ДРЖАВА/ДРУШТВЕНО УРЕЋЕЊЕ :: -Однос и став хришћана према антихришћанским појавама и идеологијама-
Скочи на: