ФОРУМ ХРИШЋАНСКИ САБОР СРБИЈЕ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ФОРУМ ХРИШЋАНСКИ САБОР СРБИЈЕ

СВРХА ФОРУМА ЈЕ ДА ОКУПИ ПРИСТАЛИЦЕ ПОВРАТКА ХРИШЋАНСКЕ, ПРАВОСЛАВНЕ КРАЉЕВИНЕ СРБИЈЕ И ПРОМОВИСАЊЕ УДРУЖЕЊА ХСС.
 
HomeHome  PortalPortal  ТражиТражи  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 PAZI STA SANjAS ,MOZE DA SE OSTVARI!

Go down 
2 posters
АуторПорука
tasha

tasha


Posts : 19
Join date : 16.10.2010

PAZI STA SANjAS ,MOZE DA SE OSTVARI! Empty
ПорукаНаслов: PAZI STA SANjAS ,MOZE DA SE OSTVARI!   PAZI STA SANjAS ,MOZE DA SE OSTVARI! EmptySat Nov 06, 2010 4:05 pm

Sanjao sam nocas , kao ja , postao predsednik Srbije?! To se, na javi nikada ne moze dogoditi,ali snovi…to mu dodje kao neki Paralelni svet.


Ludnica je,kanda ,opet otkljucana ostala i Srbija dobi ovakvog za predsednika.

Kako to vec biva u Srbiji, vise vladam nego sto presdavam. Koristim sva prava ( narocito ono DA JE PREDSEDNIK UVEK U PRAVU !) I privilegije , cak, da se ne lazemo uzivam u tome.

A obaveze?

Kao prvo, to nema ko da me pita , a kao drugo, sta mognem i stignem otaljacu! Ne moze jedan covek , cak ni ovakav kao ja , bas sve da posvrsava! Nek ostane nesto I za buduce genercije!

Pa,jel’ tako?

Ipak, ako neko misli daje ovo zdrav , cvrst i lep san , grdno se vara! Ni zeninom ljubavniku, ni sefu, ni saobracajcu, ma nikome da ga ne pozelis.

Moj narod zaboravio sta znaci ziveti dostojanstveno o svom ‘lebu . Sve je nesnalazljiviji u snalazenju .

Budis se, a jedva cekas da smrkne pa da polegamo!Toliko nam smrklo!

Jok more, ne spavamo, al’ se bar ne gledamo i ne pricamo o pare koje nemamo.

U Doljevcu , neki probisveti ‘teli da otvaraju agenciju za posredovanje u rasprodaji sopstvenih iznutrica! Moji “SINDIKALCI” TRAZE PARE ( ZA SEBE NARAVNO) pa ce da primire ove sto se poizvrtali po sine , vezuju za mostove I prikucavaju sami sebe na letve , trazeci plate.

Na stadionima huligani me pozivaju da se SAMOUBIJEM , ko , bez mene ce se spasu!Jok mori’ nema im spasa.Kom se ne svidja pasos u ruke, pa u svet! Ionako sam im obezbedio beli sengen.Oni ce meni moju Srbiju da ruse!

Strava san,keve mi…

U svakoj ulici mi rastu brestovi, jaganjci a i ostala marvincad i marva utihnulio davno, samo politicari jos bleje mucu i kokodacu. Pozicija i opozicija,podjednako!


Da bi smanjio Vladu i drzavnu administraciju treba da dovedem nekog Eksperta za egzorcizam…Ne mozes ,bre, da preteras dan bez malo vate u usima! A i to vise nemas od kog da zajmis?! Sve neka cuda s krilcima! Svaka cavka bi da uzleti bar do nekakvog portparola! Od sumraka do svitanja i nazad,primam nizerazredne diplomate , koje , zbog nedostatka diplomatskog takta, etickih nacela i domaceg vaspitanja,njihovi sefovi salju po kazni u Srbiju. Donose nekakve mape ,formulare, upitnike, stapove i sargarepe.

Kad se oni izredjaju onda dolaze ove ( ovi , sta li su? ) iz Kopenhagen Amnesti Aida I sl. Organizacija.

Oni sa obrazlozenjima debljim od tenderske dokumentacije za autoput , koriste priliku da me podsete kome se jos, za sta , kada i gde treba da izvinim u ime onog dela Srbije koji uglavnom cine Srbi ! Ovi drugi i onako nemaju nista s tim. Oni su i tada bili protiv .

A kad se , i u snu, bar na kratko uspavam, opet kosmari,opet teski snovi.

Onaj mali sto je vazda prehladjen a nikad maramicu ne nosi ,udruzio se svim mogucim manjinskim grupama ne bi li preripio census kad dodje vreme za VOX POPULI, VOX DEUS ! On , koji se nikada vruc vode nije napio a zaradio je za godinu dana vise nego da sabers sve moje i zenine plate i penzije( ako ih docekamo )u zivotu , trazi da skupi i priznam politicku realnost odnosno Nezavisno Kosovo! Da priznam partizansko-islamsku autonomnu oblast Sandzak sa sve zukorlicem na celu, a da sledeci 5. Oktobar obelezimo Paradom Ponosa u organizaciji drzavne agencije koju cemo tek osnovati. Tu mu se pridruzio i minister vojni sa predlogom da nasu policiju odhuligana zastitimo tako sto bi smo angazovalo privatno FTO , najbolje neko izinostranstva. Kaze da neki BLACKWATERS imaju najbolje reference. Sa Mladjom je najlakse, njega zanimaju samo finansijski tokovi, jedino je muka kako da on bude i na izvoru i na uscu? Videcemo, ako se Cvele slozi, ko sto ce da se slozi!

Daci i njegovima sam oprostio njihovu ruznu proslost,dao im pride energetiku i sve poslove sa rusima, tako da su mirni.

Samo s Tomicu mnogo kuburim!

Treba da se neprimetno oslobodi od one svinjece ampule, a svaki cas mu apse doktore , pale mu se i ruse bolnice …A on,zapeo da postavlja ove iz G-17+ samo cekam da Savu Savanovica postavi za direktora Zavoda za transfuziju.

Onaj iz Jagodinu, trazi da mu drzava pomogne da otvori ZOO park izdoba JURE.
Ima od Jagodine da napravi prestonicu turizma! Svetsku atrakciju! Cezara de Moravci vise nego Bec, Pariz i Atina zajedno. Samo treba da im se nabave MAMUTI , TIRANOSAURUS i par BRONTOSAURUSA za pocetak. Dragane, Palma, covece,brate, Srbine, pa ni Krkobabic se vise ne seca kada ih je zadnji put vido?! Di da ti ih nadjemo. A osim toga Mladja je JURU obecao Nisu! Pa da se bar probudim uz Severinu, vredela bi cela muka,casna rec,ali jok, ovde je sad rodjena nova multi praktik zvezda. Peva, glumi, pusi , pise za novine o tome,ozbiljne televizije je zovu u goste!

Da nije ona neciji kandidat za buduceg predsednika? Moracu da proverim onog sapera i Djilasa , mnogo su mi nesto sumnjivi.

Hvala Bogu, ovo je Srbija, ovde se ni kucni red ne postuje. Cim je svanulo komsija iznad poceo nesto da busi i cuka, te me probudi i spasi od daljeg PREDSEDNIKOVANjA.

Predsednik?

Ne hvala!

Sto bi rekla Momina baba :

-da nesto poludim , nista mi se ne bi poznalo!

PAZI STA SANjAS ,MOZE DA SE OSTVARI! Primopredajaduznosti
Назад на врх Go down
Петар

Петар


Posts : 215
Join date : 02.06.2009
Age : 56
Location : Тара

PAZI STA SANjAS ,MOZE DA SE OSTVARI! Empty
ПорукаНаслов: Re: PAZI STA SANjAS ,MOZE DA SE OSTVARI!   PAZI STA SANjAS ,MOZE DA SE OSTVARI! EmptySat Nov 27, 2010 2:54 pm

Српском народу је насилно наметнути председник Србије, хрватско црногорског порекла ноћна мора .
Назад на врх Go down
http://hriscanski-sabor-srbije.weebly.com/
 
PAZI STA SANjAS ,MOZE DA SE OSTVARI!
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
ФОРУМ ХРИШЋАНСКИ САБОР СРБИЈЕ  :: ПОЛИТИЧКЕ ДИСКУСИЈЕ :: Политичка сцена Србије-
Скочи на: